KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Modeskiss 7358049
nr 735 8049
Kerstin Thorvall
(1925-2010), Sverige
Modeskiss, Kerstin Thorvall, bladets mått: 42 x 29
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 januari 2012
kl 19:03:05
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
Kerstin Thorvall
Läs mer om Kerstin Thorvall